Romo

KochamRoboty - Mój Przyjaciel Robot

Zapraszamy do świata robotów i obrazkowego programowania. Przecież nie ma nic lepszego niż nauka z przyjacielem! Kurs dla dzieci od 5 roku życia.

Zobacz szczegóły
Lego

Konstruowanie i programowanie z robotami Lego WeDo 2.0

Konstruowanie robotów połączone z podstawami programowania dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat z niesamowitymi robotami Lego.

Zobacz szczegóły
Smok

Małe Smoki - Klub Młodych Programistów

Elementy programowania, matematyki oraz języka angielskiego dla dzieci od 4 roku życia. Skorzystamy z mat edukacyjnych i nowych technologii.

Zobacz szczegóły

KochamRoboty - Mój Przyjaciel Robot

Romo

„Mój Przyjaciel Robot” to zupełnie nowy, innowacyjny program zajęć dla dzieci od 5 roku życia, podczas którego dzieci, obcując z przyjaznymi robotami, zdobywają podstawowe umiejętności programowania, kształtują logiczne i kreatywne myślenie, nabywają umiejętności pracy w grupie i tym samym przygotowują się do wyzwań, jakie stoją przed nimi w niedalekiej przyszłości. Dodatkowym, chociaż niezwykle ważnym elementem programu, jest nauka języka angielskiego. Okazuje się, że dzieci zachęcone do programowania robota, znacznie łatwiej opanowują angielskie wyrazy i sformułowania dzięki temu, że są one związane z wydawaniem poleceń robotowi.

Czas trwania zajęć 45 min, 12 spotkań/semestr
  • Semestr jesienny - 12 spotkań od października do stycznia
  • Semestr wiosenny - 12 spotkań od lutego do maja

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Zapisz swoje dziecko
Romo

Robotyka Lego WeDo 2.0 - konstruowanie i programowanie robotów

Dzieci budują w czasie zajęć rozmaite konstrukcje. Śledząc wyświetlane na ekranie kolejne instrukcje, ćwiczą koncentrację, uwagę wzrokową, odwzorowania przestrzenne. Dzięki specjalnemu systemowi zachowania porządku w zestawach uczą się jak powinno się pozostawić stanowisko pracy. Również wiedza programistyczna jest dawkowana sukcesywnie. Dzieci zaczynają od najprostszych algorytmów używając intuicyjnego programu LEGO WeDo 2.0.

Lego
Czas trwania zajęć 90 min, 12 spotkań/semestr
  • Semestr jesienny - 12 spotkań od października do stycznia
  • Semestr wiosenny - 12 spotkań od lutego do maja
Najbliższe starty grup:
  • Wtorek 13 lutego godz. 16:45
  • Czwartek 15 lutego godz. 17:15
  • Sobota 20 lutego godz. 11:15
Miejsce: ul. Antoniukowska 56, lokal w siłowni RIO WELLNESS CLUB w budynku Jaz-Bud (wejście obok Apteki pod Lwem)
W razie pytań prosimy o kontakt pod nr 794 492 172 Zapisz swoje dziecko
Romo

Małe Smoki - Klub Młodych Programistów

Romo

Nowy i innowacyjny program zajęć, który ma na celu wprowadzenie podstaw programowania wśród dzieci w wieku od 4 do 7 lat w aktywny i ciekawy sposób. Zajęcia zawierają elementy ruchowego zaangażowania dzieci poprzez wykonywanie zadań na specjalnych matach edukacyjnych, ale nie tylko. Skorzystamy również z nowych technologii, wprowadzimy ciekawe gry matematyczno-logiczne oraz gry i zabawy wprowadzające słownictwo z zakresu programowania. Bez obaw! To wszystko pod hasłem „Programowanie Przyjazne Dziecku”.

Czas trwania zajęć 30-40 min, 12 spotkań/semestr
  • Semestr jesienny - 12 spotkań od października do stycznia
  • Semestr wiosenny - 12 spotkań od lutego do maja

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe.

Zapisz swoje dziecko
Romo

Formularz rejestracyjny.

W celu zarezerwowania zajęć należy wypełnić i przesłać poniższy formularz.

Uwaga: W celu rezerwacji wybranych zajęć z programu, w formularzu rejestracyjnym w polu "Zajęcia" należy wpisąc nazwę odpowiednich zajęć.
W przypadku chęci rejestracji na więcej niż jedne zajęcia nazwy należy wpisać po przecinku.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (t. j. Dz.U z 2016 poz. 1489 ze zm.). Nie lubimy spamu, obiecujemy wysyłać tylko ważne informacje o aktualnych wydarzeniach, promocjach i ofertach specjalnych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celach marketingowych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych osobowych jest KochamRoboty Karol Krzysztofiec. Poinformowano mnie o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Bądźmy w kontakcie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, z wielką chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

KochamRoboty
Antoniukowska 56
15-845, Białystok
(budynek Jaz-Bud - wejście przez RIO WELLNESS CLUB)
Telefon: 794 492 172
E-mail: hej@kochamroboty.pl<
Facebook: fb.com/kochamroboty

Jesteś zainteresowany zapisaniem swojego dziecka na kurs lub warsztaty? A może chcesz zorganizować zajęcia w Twoim przedszkolu lub szkole? Nieważne jaki jest powód. Skontaktuj się z nami, czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wyślij email

lub śledź nas na FaceBook

© 2017 KochamRoboty.pl