Ferie zimowe w Białymstoku?
W takim razie zapraszamy na WYSTRZAŁOWE...

Półkolonie zimowe z KochamRoboty

397 zł za turnus tylko do 31/12 – bogaty program i pełne wyżywienie. Zarezerwuj miejsce już dziś!

Nie pozwól, aby Twoje dziecko nudziło się tej zimy!

Zarejestruj się!

W programie m.in.: Zajęcia z Robotami LEGO, robotami dotykowymi, animacja z bohaterami gry MINECRAFT, gry i zabawy ruchowe, *warsztaty rakietowe, ciekawe wyjścia zorganizowane, całodniowa opieka, pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), ubezpieczenie NNW.

Dwa turnusy do wyboru:

1. Turnus I – 21/01/2019-25/01/219

2. Turnus II – 28/01/2019-01/02/219

Roboty i rakiety, czyli Wystrzałowe Półkolonie Zimowe z KochamRoboty

Podczas tych wyjątkowych półkolonii zimowych Twoje dziecko na pewno nie będzie narzekało na nudę! W naszym bogatym programie uwzględniliśmy m.in. zajęcia z robotami LEGO, robotami dotykowymi, animacji komputerowej z bohaterami gry MINECRAFT i wiele więcej … A wszystko to po to, aby czas odpoczynku nie był czasem straconym...

Dodatkowo zaplanowaliśmy warsztaty z modelarstwa rakietowego. Modele rakiet stworzone podczas zajęć dzieci zabiorą do domu (będzie to doskonała pamiątka po tych wyjątkowych półkoloniach). Nie zabraknie atrakcyjnych wyjść oraz gier i zabaw pobudzających kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

Podczas tych wyjątkowych półkolonii dostarczymy wielu niezapomnianych wrażeń, nie tylko technologicznych!

Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku od 6 do 11 lat.

Cena promocyjna za turnus: 397 zł ważna do 31/12
Cena regularna za turnus: 437 zł

Miejsce:
Prywatna Szkoła Podstawowa NWSP
ul. Hetmańska 8
15-727 Białystok

Organizator:
„KochamRoboty” Karol Krysztofiec
542-283-18-49

Półkolonie będą zgłoszone do kuratorium oświaty.

Cena zawiera:
 • warsztaty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii: warsztaty z robotami wprowadzające w świat robotyki i programowania, konstruowanie i programowanie z wykorzystaniem LEGO WeDo 2.0
 • przejazdy komunikacją miejską
 • bilety do obiektów typu kino, muzeum
 • pełne wyżywienie - drugie śniadanie, obiad + podwieczorek + woda
 • całodniową opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej w godzinach 7:45-16:30
 • gry i zabawy ruchowe
 • zajęcia plastyczne i edukacyjne pobudzające kreatywność i wyobraźnię przestrzenną
 • ubezpieczenie NNW
 • wyjścia grupowe zorganizowane
 • fakturę imienną wystawianą na prośbę uczestnika – prosimy o wysłanie wszystkich niezbędnych danych mailem na adres faktury@kochamroboty.pl

*/** - dodatkowy koszt materiałów do warsztatów z modelarstwa rakietowego : 37 zł, warsztaty nie są obowiązkowe. Cena 37 zł obowiązuje jedynie przy pierwszej rejestracji. Przy późniejszym dokupieniu warsztatów cena to 50 zł. Dlatego prosimy rozważyć udział dziecka w warsztatach. Naprawdę warto wziąć w nich udział, ponieważ dostarczą niezapomnianych wrażeń!

Zapisy i dokumenty

W celu dokonania zapisu dziecka na Półkolonie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu dokonana telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz poniżej. Rezerwacje nie potwierdzone w wymaganym terminie wpłatą (3 dni od zgłoszenia) są automatycznie odwoływane.

Wysyłając zgłoszenie prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł od osoby. W przypadku zapisu dziecka na warsztaty rakietowe prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 137 zł. Zaliczka powinna być wpłacona nie później niż 3 dni od zgłoszenia uczestnika. Pozostała część ceny powinna być wpłacona nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem kursu. Jeżeli podpisanie zgłoszenia następuje na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu lub później, Klient jest zobowiązany do zapłaty całości ceny za Półkolonie.

Prosimy również o pobranie i wydrukowanie Kwestionariusza Osobowego. (prosimy wypełnić tylko pola oznaczone kolorem żółtym) Ten dokument dokładnie wypełniony i podpisany należy przynieść pierwszego dnia turnusu. Obsługa półkolonii będzie miała czyste karty kwalifikacyjne pierwszego dnia turnusu, dla tych osób, które nie mogły ich wydrukować. Zalecamy jednak, aby w miarę możliwości przynieść ze sobą wcześniej wydrukowane i wypełnione dokumenty. To znacznie usprawni proces przyjęcia dziecka na półkolonie.
UWAGA: W przypadku gdy dziecko posiada specjalne potrzeby edukacyjne, w szczególności jeśli wynika to z niepełnosprawności, niedostosowania społecznego lub zagrożenia niedostosowaniem społecznym (punkt 7 karty kwalifikacyjnej) lub w przypadku występowania istotnych okoliczności dotyczących stanu zdrowia, rozwoju psychofizycznego lub stosowanej diety (punkt 8 karty kwalifikacyjnej) prosimy o pilny kontakt z organizatorem pod numerem 794 492 172. W tym wypadku dostarczenie kwestionariusza będzie wymagane w ciągu 7 dni od rejestracji uczestnika, ale nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem turnusu.

Regulamin Półkolonii dostępny jest tutaj.

Zapisy i informacje dostępne:

Wpłaty należy dokonać na konto:

PKO BP 75 1020 1332 0000 1302 0963 6715
tytułem: imię, nazwisko, wiek dziecka, wybrany turnus, nr tel. opiekuna

Jeśli potrzebują Państwo faktury za pobyt dziecka na półkoloniach, uprzejmie prosimy o przesłanie maila na adres faktury@kochamroboty.pl z podaniem dokładnych danych na jakie powinna być wystawiona faktura. W przypadku niepodania danych potrzebnych do poprawnego wystawienia dokumentu, faktura zostanie wystawiona na dane pobrane z przelewu bankowego.

Formularz rejestracyjny.

W celu zarezerwowania miejsca należy wypełnić poniższy formularz.

Oświadczam iż, zapoznałam/em się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia. * - pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka/podopiecznego przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celu zgłoszenia i uczestnictwa w wydarzeniu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie. * - pole obowiązkowe

KLAUZULA INFORMACYJNA:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

 • Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Karol Krysztofiec, ul. Upalna 86/11, 15-668 Białystok
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług firmy KochamRoboty- na podstawie Art. 6 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług.
 • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
 • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do wykonania usług firmy KochamRoboty.
 • Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
 • Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, Warszawa.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.

Pamiętaj, aby otrzymać fakturę wyślij wszystkie niezbędne dane mailem na adres faktury@kochamroboty.pl od razu po rejestracji.

Bądźmy w kontakcie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, z wielką chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

KochamRoboty
794 492 172

Jesteś zainteresowany zapisaniem swojego dziecka na kurs lub warsztaty? A może chcesz zorganizować zajęcia w Twoim przedszkolu lub szkole? Nieważne jaki jest powód. Skontaktuj się z nami, czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wyślij email

lub śledź nas na FaceBook

© 2017 KochamRoboty.pl