Spędzasz Ferie Zimowe w mieście?
W takim razie zapraszamy na ekscytujące i niepowtarzalne

Roboty i Rakiety,
czyli Wystrzałowe Półkolonie Zimowe z KochamRoboty

Oferta specjalna dla zapisujących się do 29/12/2017: 397 zł za turnus!*

Cena regularna za turnus: 437 zł

Bogaty program i pełne wyżywienie. Zarejestruj miejsce już dziś! nie pozwól, żeby Twoje dziecko nudziło się w ferie.

* - liczba miejsc jest ograniczona

Zarejestruj się!

półkolonie zimowe


Podczas tych wyjątkowych półkolonii zimowych Twoje dziecko na pewno nie będzie narzekało na nudę! W naszym bogatym programie uwzględniliśmy m.in. zajęcia z robotami LEGO, robotami dotykowymi, animacji komputerowej i wiele więcej … A wszystko to po to, aby czas odpoczynku nie był czasem straconym...

Dodatkowo zaplanowaliśmy warsztaty z modelarstwa rakietowego. Modele rakiet stworzone podczas zajęć dzieci zabiorą do domu (będzie to doskonała pamiątka po tych wyjątkowych półkoloniach). Nie zabraknie atrakcyjnych wyjść (w planach m.in. wyjście na świetną wystawę klocków Lego) oraz gier i zabaw pobudzających kreatywność i wyobraźnię przestrzenną.

Wybrany turnus należy określić podczas rejestracji.
Miejsce:

Prywatna Szkoła Podstawowa "Świat Ucznia"
ul. Hetmańska 8, 15-727 Białystok

Organizator:

„KochamRoboty” Karol Krysztofiec, NIP: 542-283-18-49

Wiek uczestników: 6-11 lat

Turnus I: 22/01-26/01

Turnus II: 29/01-02/02

Półkolonie zostaną zgłoszone do Kuratorium Oświaty.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami i miłośnikami innowacyjnych form edukacji oraz rozwoju dziecka.

Cena promocyjna do 29/12/2017: 397 zł

Cena regularna za turnus: 437 zł

Cena zawiera:
 • warsztaty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii: warsztaty z robotami wprowadzające w świat robotyki i programowania, konstruowanie i programowanie z wykorzystaniem LEGO WeDo 2.0, zajęcia z wykorzystaniem tabletów i zestawów edukacyjnych
 • warsztaty z modelarstwa *
 • przejazdy komunikacją miejską
 • bilety do obiektów typu kino, muzeum, wystawa klocków Lego
 • materiały na zajęcia
 • pełne wyżywienie - drugie śniadanie, obiad + podwieczorek + woda
 • całodniową opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i instruktorskiej w godzinach 7:45-16:30
 • zajęcia plastyczne i edukacyjne pobudzające kreatywność i wyobraźnię przestrzenną
 • ubezpieczenie NNW
 • wyjścia zorganizowane
 • fakturę imienną wystawianą na prośbę uczestnika

* - dodatkowy koszt materiałów do warsztatów z modelarstwa oraz modelarstwa rakietowego: 37 zł, warsztaty nie są obowiązkowe. Uczestnicy posiadający rakiety z poprzednich półkolonii ponoszą jedynie koszt części zamiennych (10 zł).

Zapisy i dokumenty

W celu dokonania zapisu dziecka na Półkolonie konieczna jest wcześniejsza rezerwacja terminu dokonana telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz poniżej. Rezerwacje nie potwierdzone w wymaganym terminie wpłatą (3 dni od zgłoszenia) są automatycznie odwoływane.

Wysyłając zgłoszenie prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł od osoby. Zaliczka powinna być wpłacona nie później niż 3 dni od zgłoszenia uczestnika. Pozostała część ceny powinna być wpłacona nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem kursu. Jeżeli podpisanie zgłoszenia następuje na 14 dni przed rozpoczęciem turnusu lub później, Klient jest zobowiązany do zapłaty całości ceny za Półkolonie.

Prosimy również o wypełnienie Kwestionariusza Osobowego i odesłanie go w przeciągu 3 dni od rejestracji na adres hej@kochamroboty.pl.

Regulamin Półkolonii dostępny jest tutaj.

Zapisy i informacje dostępne:

Wpłaty należy dokonać na konto:

PKO BP 75 1020 1332 0000 1302 0963 6715
tytułem: imię, nazwisko, wiek dziecka, wybrany turnus, nr tel. opiekuna

Formularz rejestracyjny.

W celu zarezerwowania miejsca należy wypełnić i przesłać poniższy formularz. Przypominamy, że rezerwacje nie potwierdzone w wymaganym terminie wpłatą zaliczki (3 dni od zgłoszenia) są automatycznie odwoływane.

Oświadczam iż, zapoznałam/em się z Regulaminem i akceptuję jego postanowienia. * - pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz danych osobowych mojego dziecka/podopiecznego przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celu zgłoszenia i uczestnictwa w wydarzeniu, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie. * - pole obowiązkowe
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (t. j. Dz.U z 2016 poz. 1489 ze zm.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celach marketingowych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych osobowych jest KochamRoboty Karol Krzysztofiec. Poinformowano mnie o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Bądźmy w kontakcie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, z wielką chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

KochamRoboty
794 492 172

Jesteś zainteresowany zapisaniem swojego dziecka na kurs lub warsztaty? A może chcesz zorganizować zajęcia w Twoim przedszkolu lub szkole? Nieważne jaki jest powód. Skontaktuj się z nami, czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wyślij email

lub śledź nas na FaceBook

© 2017 KochamRoboty.pl