Warsztaty i zajęcia dla przedszkoli i szkół podstawowych

Romo

KOSMICZNE WARSZTATY Z ROBOTAMI DOTYKOWYMI - „WYPRAWA NA MARSA”

Zobacz szczegóły
Lego

MISTRZOSTWA ROBOTÓW W PIŁCE NOŻNEJ

Zobacz szczegóły
Smok

MAŁE SMOKI – KLUB MŁODYCH PROGRAMISTÓW

Zobacz szczegóły
Warsztaty

„POSZUKIWACZE KONTRA PIRACI” - PIRACKIE WARSZTATY Z ROBOTAMI

Zobacz szczegóły
Warsztaty

„BEZZAŁOGOWA MISJA NA MARSA” - WARSZTATY Z ZESTAWAMI LEGO WEDO 2.0

Zobacz szczegóły

KOSMICZNE WARSZTATY Z ROBOTAMI DOTYKOWYMI - „WYPRAWA NA MARSA”

Wyprawa na Marsa

Kosmiczne warsztaty z cyklu „WYPRAWA NA MARSA ” to prawdopodobnie najbardziej innowacyjne warsztaty w całym Układzie Słonecznym. Podczas spotkania dzieci będą miały okazję zapoznać się z nowymi i innowacyjnymi robotami, zobaczyć jak wygląda obrazowy język programowania poprzez wykonywanie przygotowanych misji oraz przede wszystkim doskonale spędzić czas na wspólnej zabawie. Wykonując specjalne zadania dzieci uczą się współpracy, pobudzają wyobraźnię i kreatywność, poznają bogactwo otaczającego ich świata oraz uczą się tajników programowania. Zapraszamy wszystkie dzieci zafascynowane tematyką nowych technologii, kosmosu oraz te, które po prostu chcą się świetnie bawić.

Skontaktuj się z nami już dziś

MISTRZOSTWA ROBOTÓW W PIŁCE NOŻNEJ

Kreatywne warsztaty z robotyki i programowania w formie aktywnej współpracy z dotykowymi robotami. Widowisko sportowo-technologiczne dla dużych i małych z dużą dawką rywalizacji i pozytywnych emocji.

Skontaktuj się z nami już dziś
Mistrzostwa robotów

MAŁE SMOKI – KLUB MŁODYCH PROGRAMISTÓW

Małe Smoki

Warsztaty prowadzone w ramach akcji „Programowanie Przyjazne Dziecku” w sposób delikatny wprowadzają najmłodsze dzieci w świat programowania. W tym celu skorzystamy ze specjalnych mat edukacyjnych oraz z rozsądnej dawki nowych technologii. Nie zabraknie gier i zabaw z językiem angielskim czy matematyką. Mamy nadzieję, że Twoja placówka dołączy do naszego Klubu Młodych Programistów.

Skontaktuj się z nami już dziś

„POSZUKIWACZE KONTRA PIRACI” - PIRACKIE WARSZTATY Z ROBOTAMI

Tym razem wyprawimy się na niespokojne morskie wody śladami Pirata Czarnobrodego. Jeśli uda nam się pokonać piratów i ominąć wszystkie zastawione na nas pułapki to na pewno odnajdziemy skarb ukryty na wyspie. Wyprawa dla prawdziwych śmiałków o mocnych nerwach. Jeśli wrócimy z niej cali i zdrowi będziemy mieli co opowiadać rodzicom ;o)

Skontaktuj się z nami już dziś
Piraci

„BEZZAŁOGOWA MISJA NA MARSA” - WARSZTATY Z ZESTAWAMI LEGO WEDO 2.0

Lego

Kolejna ekscytująca misja, tym razem skonstruujemy własne łaziki marsjańskie pracując z zestawami Lego WeDo 2.0. Następnie nasze roboty wyruszą na podbój kosmosu – a konkretnie na Czerwoną Planetę. A tam odkryją …

Skontaktuj się z nami już dziś

Formularz zgłoszeniowy.

Zapytaj nas o cenę dla grup zorganizowanych. Zorganizujemy zajęcia w Twojej placówce lub u nas w siłowni RIO WELLNESS CLUB ul. Antoniukowska 56 (budynel Jaz-Bud "Galeria Antoniuk").

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej kierowanej do mnie przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej zgodnie z przepisem art. 10 ust 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 144 z 2002 r. poz. 1204). Wyrażam również zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne (t. j. Dz.U z 2016 poz. 1489 ze zm.). Nie lubimy spamu, obiecujemy wysyłać tylko ważne informacje o aktualnych wydarzeniach, promocjach i ofertach specjalnych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KochamRoboty Karol Krzysztofiec w celach marketingowych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 101 z 2002 r. poz. 926 ze zm.).

Administratorem danych osobowych jest KochamRoboty Karol Krzysztofiec. Poinformowano mnie o prawie wglądu do swoich danych i możliwości żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania oraz czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.

Bądźmy w kontakcie!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, z wielką chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

KochamRoboty
Antoniukowska 56
15-845, Białystok
(budynek Jaz-Bud - wejście przez RIO WELLNESS CLUB)
Telefon: 794 492 172
E-mail: hej@kochamroboty.pl<
Facebook: fb.com/kochamroboty

Jesteś zainteresowany zapisaniem swojego dziecka na kurs lub warsztaty? A może chcesz zorganizować zajęcia w Twoim przedszkolu lub szkole? Nieważne jaki jest powód. Skontaktuj się z nami, czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wyślij email

lub śledź nas na FaceBook

© 2017 KochamRoboty.pl